Mart ütleb hommikul emale:
– Ema, ma ei taha täna kooli minna.
– Miks siis?
– Noh kõik kiusavad, narrivad ja peksavad kogu aeg. Seal ei ole üldse lõbus.
– Aga sa pead ju kooli minema. Oled ju selle kooli direktor.
Seotud postitused
-
Anekdoot: Uusrikas restoranis
Uusrikas tuleb restorani ja viskab valge laudlinaga lauale oma kohvri. "No kuulge, see on juba liig,... -
Anekdoot: Inimene neelas korgitseri alla
"Palun ruttu kiirabiarsti!""Ma kuulen.""Sõitke ruttu kohale, inimene neelas korgitseri alla." -
Anekdoot: Mul õnnestus põgeneda
Psühhiaatriahaiglas heliseb telefon. Vastab valveõde: "Psühhiaatrihaigla kuuleb." Hääl telefonist: "Tervist, kas patsient Kalle viibib hetkel kolmandas...

